Referenties

Enkele getuignissen:

Vincent Van Hemelen

Categorie: U23

Discipline: Wielrennen

Huidige ploeg: GM Recycling Team

Belangrijkste resultaten:

3de Ronde Van Vlaanderen U19 2018

3de Memorial Igor De Craene U19 Tijdrit 2018

12de BK Tijdrijden U23 2019

13de Tijdrit Ronde des Vallées UCI 2018

Waarom ben je bij powerzone?

Ik geloof heel sterk in een wetenschappelijke aanpak rond de ontwikkeling van jonge renners. Een jonge renner, die goed begeleid werd in zijn groei, heeft op die manier meer kans om zijn potentieel maximaal te benutten. Ik vond het zeer belangrijk om mij, in mijn evolutie als atleet, te laten begeleiden met een moderne aanpak. De begeleiding van powerzone was daarom een ideale match. Nu ben ik al enkele jaren bij powerzone en kennen zij mij, als atleet, volledig. Hierdoor weten zij perfect wat voor mij werkt en wat niet werkt.

 

Sander Hubrechts

Categorie: junioren

Discipline: mountainbike

Huidige ploeg: 123mtb

Belangrijkste resultaten:

Vlaams kampioen U19 2019

Provinciaal kampioen U19 2019

3de plaats op het BK U19 2019

1ste plaats UCI-wedstrijd Zoetermeer U19 2019

Waarom ben je bij powerzone?

De trainingen zijn wetenschappelijk onderbouwd, het voordeel tegenover een trainer gespecialiseerd in het mountainbiken is dat powerzone een bredere kijk heeft op trainingen, ik voel me goed bij de opgegeven trainingen, de trainingen worden opgevolgd en bijgestuurd indien nodig.

 

Mathijs Paasschens

Categorie: Elite met contract

Discipline: weg

Huidig team: Bingoal Wallonie Bruxelles

Belangrijkste resultaten

Rit + eindwinst Kreiz Breizh 2019

Rit in 3 jours de Cherbourg 2018

Gp de la Magne 2018

4de plaats Paris Tours U23 2018

Provinciaal kampioen U23 2017

Eindklassement ronde van Vlaams-Brabant 2017

Waarom ben je bij Powerzone?

Omdat ik geloof dat Powerzone met mij de weg heeft afgelegd van belofte naar prof en ik hun vertrouw als trainer.  Ik geloof dat ze mij beter kunnen maken.

 

Prestaties:

2020:

  • Regionale overwinning: Hubrechts Sander
  • Winst UCI cross Pembrey: Vrachten Arne
  • Provinciaal kampioen cyclocross U17: Janssens Brent
  • 5de plaats GP Gazipasa: Van Nuffelen Glen

2019:

  • Winst La tourangelle prof: Taminiaux Lionel
  • Eindwinst + ritzege Kreiz Breih elites : Paasschens Mathijs
  • 3de Rund um Köln: Taminiaux Lionel
  • Winst profkermiskoers GP Paul Borremans: Taminiaux Lionel
  • Winst PK MTB junioren: Hubrechts Sander
  • Winst ronde van Zuid Limburg: Stas Brecht
  • Ritzege ronde van Namen: Stas Brecht
  • 2de BK EZC: Stas Brecht
  • 3de BK MTB U19: Hubrechts Sander
  • 6 regionale overwinningen: Hubrechts Sander
  • UCI MTB U19 Zoetemeer: Hubrechts Sander
  • 3de plaats rit en 8ste plaats eindstand tour Piemont Pyreneen: Bauters Arne
  • Winst tijdrit Panheel: Van Hemelen Vincent
  • Provinciaal kampioen op de weg U17 eerstejaars: Paul Loïs
  • Regionale overwinning:  Vermeulen Joris

 

2018:

  • 2 regionale overwinningen: Ponsaerts Thibaut
  • 2de eindstand ronde van Vlaams Brabant: Paasschens Mathijs
  • Regionale overwinning: Decoster Michael
  • Winst GP La Magne: Paasschens Mathijs
  • 4de plek Parijs-tours U23: Paasschens Mathijs
  • Ritwinst ronde van Namen: Paaschens Mathijs
  • 4 regionale overwinningen: Paasschens Mathijs
  • Ritwinst ronde van Cherbourg: Paasschens Mathijs
  • Overwinning Heuvelclassic Kemmel: Paasschens Mathijs
  • Winst regionale wedstrijd: Van Hemelen Vincent
  • Winst 4 regionale crossen: Van Rillaer Witse
  • Winst regionale MTB wedstrijd: Van Vlasselaer Sven
  • 2de plaats Provinciaal kampioenschap MTB: Van Vlasselaer Sven
  • 2de plaats La Marmotte: Bauters Arne

 

2017:

  • 2 ritten Tour Du pays de Vaud :  Ponsaerts Thibaut
  • Winst Beker van België Aalst: Ponsaerts Thibaut
  • Winst klimkoersen Herbeumont & Vresse sur semois: Ponsaerts Thibaut
  • Winst Rund um Duren: Ponsaerts Thibaut
  • 2 regionale overwinningen: Ponsaerts Thibaut
  • 4de plaats eindstand en 2de plaats jongerenklassement Aubel- thimister – La Gleize : Ponsaerts Thibaut
  • 7de plaats eindstand en 2de plaats jongerenklassement Course De la Paix : Ponsaerts Thibaut
  • Winst GP La Magne: Stas Brecht
  • Regionale wedstrijd: Stas Brecht
  • Winst PK U23: Paasschens Mathijs
  • Eindstand ronde van Vlaams Brabant: Paasschens Mathijs
  • 9de plek Parijs Tours U23: Stas Brecht
  • Regionale overwinning: Rietjens Sander
  • 6 Regionale overwinningen: Paasschens Mathijs
  • Regionale overwinning: Bauters Arne
  • 2de plaats Rund Um Duren: Bauters Arne
  • 3de en 4de plaats ritten tour du Valromey: Bauters Arne
  • 3de, 5de  en 3de plaats eindstand fleche Ardechoise: Bauters Arne
  • Winst 3 regionale crossen: Van Rillaer Witse
  • Winst regionale wedstrijd: Sterckx Domien
  • 7 regionale overwinningen: Waeyaert Arno
  • Provinciaal kampioenschap cyclocross U17 eerstejaars: Baers Arne
  • 3 regionale cross overwinningen: Baers Arne

 

2016:

  • Belgisch kampioen op de weg U17: Ponsaerts Thibaut
  • Provinciaal kampioen op de weg en tijdrijden U17: Ponsaerts Thibaut
  • Eindwinnaar topcompetitie + winst manche Aalst en klimkoers Herbeumont: Ponsaerts Thibaut
  • Winst beker van België Boezinge & Vezin: Ponsaerts Thibaut
  • Rit + eindwinst Radjugendtour Oostenrijk: Ponsaerts Thibaut
  • 3de plek eindstand beker van Belgie U23/EZC: Stas Brecht
  • 3 regionale overwinningen: Rietjens Sander
  • 12 regionale overwinningen: Ponsaerts Thibaut
  • 7de eindklassement ronde van Namen: Stas Brecht
  • Regionale overwinning: Vanderborght Kamiel
  • Provinciaal kampioenschap tijdrijden U17 1ste jaars: Waeyaert Arno
  • Regionale overwinning: Waeyaert Arno
  • Overwinning AVS cup: Rietjens Sander

 

2015:

  • Rit ster der vlaamse ardennen U19: Rietjens Sander
  • Winst klimkoers Herbeumont U17: Ponsaerts Thibaut
  • 5 regionale overwinningen: Ponsaerts Thibaut
  • Regionale overwinning: Bauters Arne